Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2018, 17:54   #240
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ratatam, witam w nowej turze . Na dobry jej początek mam dla Was PDki i kilka wiążących informacji.

Zacznijmy od PD. Ukończyliśmy trudną podróż przez las i dzięki temu mamy pierwsze awanse w sesji. Punkty przydzielam subiektywnie; jest pewna pula dla wszystkich, są też dodatkowe punkty przydzielone za szczególne działania. Bez przedłużania. Wszyscy otrzymują:

25 PD za scenę w Kasztaniakiem i Strzałką
25 PD za scenę z wozem i kultystami
10 PD za walkę z kultystami
25 PD za aktywność na wysokim poziomie


Nadto odznaczam Heikego dodatkowym 25 PD za opracowywanie kompleksowych planów podróży dla drużyny.

Teraz możecie wykupić nowe rozwinięcia, zaznaczcie mi jednak na czerwono rozwiniętą cechę, a jeżeli (to też na przyszłość) rozwinęliście ją o więcej niż o 5 w wypadku pierwszorzędnej albo 1 w wypadku drugorzędnej, podajcie w komentarzu wartość rozwinięcia. Dla mojej informacji. Analogicznie kolorem zaznaczacie umiejki nowowykupione i całą resztę. Wydane PD odliczam ja od sumy posiadanych PD.

A teraz kilka ustaleń organizacyjnych:

Doc - rozegramy tę turę na docu, a jeśliby nam nie szło, zmienimy sposób gry na wyłącznie przez forum. Z decyzją dobrze będzie też poczekać na wyniki rekrutacji dodatkowej.

Rekrutacja dodatkowa - wystartuje najpewniej po tej turze. Potrwa jakiś tydzień i powinna wypaść w odpowiedniej chwili, by łatwo włączyć nowych do zabawy. Przyjmiemy od dwóch do trzech nowych postaci, o ile rzecz jasna jakość KP będzie satysfakcjonująca.

Sig i reszta - zostaną odłączeni w tej scenie. To raczej nieuniknione, choć kto wie, co wymyślicie . Ich odejście jest jednak przypieczętowane, także fabularnie.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na doca .
 
MrKroffin jest offline