Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2018, 17:56   #350
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
W tej chwili mamy okazje a Abe ma najcięższy pancerz więc najmniej mu grozi zresztą z tego co rozumiem to podejrzany obiekt dryfuje na tyle blisko że się nie rozdzielimy, chcę zrobić przelot i przelecieć go palnikiem, to chyba najlepszy sposób by przekonaś się czy mamy do czynienia z tym czego się obawiamy czy nie.

Technicznie to to że dryfuje nic dla nas nie znaczy bo z tego co o nim wiemy to może mieć jakiś gruczoł który da mu napęd (tak jak kałamarnice wyrzucają atrament, w 0-grav wystarczyłoby do zmiany kierunku i przyśpieszenia) więc ignorowanie go nie jest rozwiązaniem.

Aczkolwiek jakby Ktoś Abe'a przypiął liną to byłbym wdzięczny, w mojej wizji przeciwna ściana (albo cokolwiek) jest w zasięgu latarek więc zakładałem że Abe może się odbić przelecieć obok cośia odbić się od przeciwnej ściany i wrócić. Ale w sumie nie mam wyobrażenia o skali pomieszczenie a szczególnie w tej konkretnej płaszczyźnie XD
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline