Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 12:11   #29
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Nic nie zauważywszy przerwał obserwacje. Zmierzył "Teka" ironicznym spojrzeniem.

-A czy ja powiedziałem że mam zamiar szturmować zamek?-odparł spokojnie-Trzeba Ci wiedzieć że żyje dziewięć tysięcy lat i przz ten czas nie stałem się z pewnością debilem. Umysł drugim mieczem? To fakt choć czy stosujesz się do prawdy którą sam wypowiadasz przyjdzie nam osądzić z czasem. Stwierdziłem jedynie że niezależnie od fortelu jaki zastosujemy walka nas nie ominie! Wież mi lub nie ale podpowida mi to moje doświadcznie... Jeśli nie zakładasz najgorszego to sam jesteś debilem i głupcem-usiadł na trawie po turecku wpatrując się w nirbo z błogim wyrazem twarzy.

Podobało mu się tu. Ciekawi towarzysze mu się trafili. I ciekawe zadanie.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline