Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2018, 21:46   #17
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
A akcję jaką przewidujesz? Rąbanka w stylu Conana czy coś trzeba będzie zakombinować.
Przygoda miejska, a to oznacza kombinowanie, skradanie się, łażenie po salonach, ale i porządnej nawalanki nie zabraknie.

Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Xeper Ja też już grałem u ciebie w klimatach Conana i chętnie dalej będę grał w tym klimacie, a najlepiej tą samą postacią. Oczywiście jak będzie taka możliwość
Z tego co pamiętam, to Twój bohater poległ w walce z przeważającą liczbą szarych małp... Ale oczywiście możesz zrobić nową postać

Cytat:
Napisał Feniu Zobacz post
Kiedy zmierzasz ruszyć z rekrutacją?
Bo ja Connana to znam tylko z kreskówek sprzed ponad 20 lat. Chętnie jednak poznałbym coś nowego. Może zdążę coś przeczytać do tego czasu.
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Jeśli znajomość kreskówki wystarczy to mogę grać jakaś Sonią
Z rekrutacją ruszę, jak wszystko sobie przygotuję i skończy się sesja na LI, w którą obecnie gram. Myślę, że za jakieś dziesięć do czternastu dni będę gotowy. DO tego czasu, jak ktoś ma chęć, to niech sobie poczyta. Z mojej strony polecam:
Feniks na mieczu
Wieża Słonia
Czerwone ćwieki
Dom pełen łotrów
Za Czarną Rzeką
Narodzi się wiedźma


Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Ode mnie to samo pytanie
Mój bohater się z przyjemnością znów ruszy na spotkanie z przygodą
Przyjąłem zgłoszenie Berwyna Bossończyka do gry
 
xeper jest offline