Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2018, 21:33   #31
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Mój post jest. Kraś w razie czego będzie wypytywał też jubilerów, czy ktoś nieoszlifowane diamenty chciał sprzedać w dużych ilościach.

Edit: Znalazłem błąd w KP i poprawiłem w panelu (za duże US było). PD wydałem na WW i na zdolność Urodzony Wojownik.
OK.

Na Starym mieście (w południowej części, dzielnica kupiecka, więc nie tam gdzie idziecie) jest Gildia jubilerów i sklep jubilerski. Nie jest to dziś po drodze. Dać na mapę?




Jeśli ktoś chce coś jeszcze załatwić na placu targowym (a miałem takie info) to teraz na to pora Jak szybkie, to wystarczy info tu / na PW i dam efekt, który można będzie opisać w poście.

PS.
Przy rozpytywaniu o dzieciaka wróciło ciut szczęście (pewnie bardziej by się przydało w innych wypadkach, ale cóż )
Przy małym prawdopodobieństwie okazało się, że pierwszy napotkany słyszał o Farmie. A przy jeszcze mniejszym mniejszym, że znają nazwisko. Z miejscem pobytu rodziny już nie poszło.

PS2. I powrzucajcie avki, bo na przykład Raen wygląda jak goblin A goblin dla krasnoluda gorszy nawet niż elf

PS3. Termin max - koniec niedzieli 21.01
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 17-01-2018 o 21:54.
AJT jest offline