Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2018, 23:14   #46
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Co do zgłoszeń, to rekrut trwa do końca tygodnia. Z kart, które dostanę wybiorę najlepsze (Ci, którzy już coś wysłali mogą poprawić). Na ten moment miejsc jest więcej niż zgłoszeń, czyli gdyby dziś był koniec rekruty, to wchodzą wszyscy.

Co do Filodoksa... Eleishar jeżeli czujesz się lepiej jako Ahroun, to nie rób nic na siłę.

Patronaty są dość luźną wskazówką na to co robi postać. Księga Patronatów (Book of Auspices) opisuje kilka archetypów Filodoksa. Jednym z nich jest "Inkwizytor", który stoi na straży pradawnych praw i ściga odstępców z cała surowością. Taki Inkwizytor często ma najbardziej rozwinięte atrybuty fizyczne.

Podstawowa i najważniejsza zasada: z postacią Ty jako gracz musisz czuć się dobrze. Ahroun z 1 siły i 5 inteligencji? Jeżeli Tobie to pasuje jako graczowi to co ja na to poradzę? Dla mnie to przynajmniej powiew świeżości.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline