Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2018, 17:42   #226
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Otto czuł coraz większe przerażenie całą sytuacją jaka się działa w miasteczku. Był problem a oni miotali się jak muchy w smole.
- Panowie. Nie wiem jak Wy, ale ja już mam dość patrzeć.- Zwrócił się do stojących kompanów.
- Idę po dziadygę sam lub z Wami i niech bogowie łaskawie spojrzą na mnie gdy na przeciw stanie Droe.- Rzucił i ruszył dziarskim krokiem ku świątyni Urlicka.

Otto podjął decyzję i uważał ją za słuszną. Jeśli nic nie zrobi to on jak i całe to miasto zdechnie przez tą chorobę lub jeśli bogowie dadzą uratuje Dziadygę i za jego pomocą ocalą miasteczko.

***

Mag przygotowywał się przed wejściem do świątyni. Gdy ukrywając się w cieniu zbliży się do świątyni rzuci czar "rozbłysk" by oślepić wartowników i wślizgnąć się do domu Pana Zimy. Jeśli się uda dostać do środka by odwrócić uwagę osób postronnych użyje "dźwięków" by ponownie odwrócić uwagę i przedostać się dalej.
Jeśli Kapłan pojawi się na jego drodze i/lub strażnik z kluczami do cel "rozbłysk" unieruchomi go a sam mag szybko podejdzie i "uśpi" osobnika.
 
Hakon jest offline