Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 13:43   #19
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
@Mazurecki - tak szczerze, to mnie tą historią nie powaliłeś, ale jako taka w obecnej formie obniża bardzo ogólną ocenę. Jakbym mógł cię prosić, napisz trochę dłuższą historie i podeślij mi ją samą na PW.
Nie chce wprowadzać limit długości, ale im większa i ma więcej podkreślających jej klimat zdarzeń, tym lepiej. Już nie przyczepie się do pierwszej linijki "Charakteru", mniemam, że chodziło o zimną krew, chyba, że czegoś nie słyszałem

@Szarlej - mieszańce mogą być, a zabójca trolli też niczego sobie.

@ShadowNajt & SauronPawe - klapa, zero klimatu, nic! Jeżeli wciąż myślicie o grze w sesji, to macie tydzień, aby zdobyć ten pdr. i napisać wszystko właściwie, z polotem.

Jedyne co mi sie podobało, to chyba w KP Shadowa taki text. "Pewnego razu mentor chłopaka wrzucił go do wody aby ten nauczył się pływać."

@EvilAnia

*Dzisiaj* w nocy :P

@All
Proszę nie przesadzać z ilością wojujących klas, ogólnie w sesji ma być mało przemocy, przynajmniej tej "namacalnej". Jeżeli dobrze poprowadzicie rozgrywkę, może obejść się bez (!!!) walki, albo przynajmniej unikniecie jej większości. No, chyba, że myślicie o ew. przyszłości tejże przygody, to uwzględnię wasze niezbyt humanitarne zapędy


Tak więc ogólnie to "mamy" Łowczynię, ew. Najemnika, krasnoludzkiego zabójcę i szermierza estalijskiego.

@Edit: Pffff, nie zauważyłem tej mieściny na sesji Szarleja, ale niech już tak zostanie, to jest "inny Uberwald", przynajmniej znacznie większy. Samego zaś Szarleja przepraszam za omyłkowe skopiowanie nazwy.

Druga rzecz, nie spieszcie się z wysyłaniem KP, po to dałem taki długi termin, abyście mogli je dopieścić i żeby mogło to zaważyć na ogólnej ocenie.

Co do samej sesji, limit postów na tydzień nie będzie jakiś wysoki, czy niski, będzie on zależeć od graczy, ci, którzy zostaną przyjęci powiedzą mi, kiedy będą mieli możliwość pisania w tygodniu, żeby nie było nieporozumień. Zresztą są wakacje :P

Co do samej sesji... nie jestem zwolennikiem lakonicznego pisania. 5 linijek textu to mało, więc jeżeli nie czujecie się na siłach, to nie przysyłajcie KP. Tak w kwestii wyjaśnienia
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 25-06-2007 o 13:55.
Revan jest offline