Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2018, 21:28   #1
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację
Lightbulb [Warsztaty WFRP] Gork i Mork - może goblin może ork - rekrutacja ciągła


W związku z planowanym rozszerzeniem działań wojennych pomiędzy klanami, zaplanowałem rekrutację ciągłą do sesji Gork i Mork - może goblin może ork

Sesja z uwagi na granie zielonoskórymi, których nie uwzględniają oficjalne podręczniki (nieoficjalne zresztą też) ma charakter warsztatów. Zatem zapraszam chętnych, którzy nie zawsze chcą stać po stronie dobra.
Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w Starym Świecie służę pomocą przy tworzeniu KP (karty postaci)


Pierwszą rekrutację znajdziecie tutaj ([WFRP 2 ed] - Gork i Mork - może goblin może ork)

Powtórzę jednak najważniejsze kwestie:
Styl gry: głównie forum (prawdopodobnie krótkie odpisy), deklaracje w komentarzach - większe potyczki może gdoc (okaże się).
Mechanika: rzuty po mojej stronie
Kolejka: w zależności od sytuacji 2 dni dla mnie 3 - 5 dni dla Was - jeśli będzie szybciej to będzie.
Materiały: tutaj

Cechy postaci losujecie sobie sami, zgodnie z materiałami z rekrutacji.
Profeski będziemy wybierać, a w zasadzie tworzyć razem

Punkty doświadczenia na start:
dla Orków / Czarnych Orków: 100 PD + 1 wolne rozwinięcie
dla Goblinów / Nocnych Goblinów: 500 PD + 1 wolne rozwinięcie
dla Snotlingów: 900 PD + 1 wolne rozwinięcie

Dodatkowe bonusy przydzielane będą indywidualnie.

Komentarze znajdziecie tutaj

Rekrutacja potrwa do odwołania.

 

Ostatnio edytowane przez corax : 18-01-2018 o 22:35.
Feniu jest offline