Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2018, 17:23   #986
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Poczekajcie z retrospekcjami do momentu zakończenia walki (opiszę ją w swoim poście, wtedy wy wrzucicie swoje, a po tym ja opiszę do końca Downtime).

Zaktualizowałem mapę oraz Bitewniaka (część ruchów z pierwszej tury została już wykonana). Na razie jeszcze nie ruszyłem w pełni wojskiem, bo wolałbym z tym poczekać aż przynajmniej większość z was przyjrzy się polu bitwy. Nie wszystkie siły nieprzyjaciela zostały przerzucone i na razie widzicie to co udało się przenieść w pierwszej turze, ale szare elfy posiadają drugie tyle w zapasie, tak więc ostrożnie dysponujcie waszymi rezerwami.

Jeszcze dziś dogram pierwszą rundę do końca. Może jeszcze uda mi się rozpisać drugą przed pójściem spać. Jutro mam w planach dokończyć całość. Na razie nie ruszałem szarymi elfami poza małą wymianą ognia między Wilkiem, Khargarem oraz nieprzyjaciółmi. Później ruszę całym oddziałem i wtedy dostaniecie w komentarzach szczegółową rozpiskę wydarzeń. Tylko proszę was pospamujcie mi tu trochę deklaracjami czy jakimikolwiek komentarzami związanymi z walką, abym nie musiał ciągle pisać postów pod postem (lub kasować poprzednie).

P.S. Pomarańczowe strzałki to planowany przez wroga kierunek natarcia.
P.P.S. Jeśli dobijemy dzisiaj setną stronę komentarzy, to otworzę i wypiję z tego tytułu piwo (i bez tego bym to zrobił, ale dobrze jest mieć dobry powód ).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-01-2018 o 17:33.
Warlock jest offline