Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 14:43   #25
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
Ercekion spojrzal po twarzach zebranych w sali osobistosci. Nastepnie uniosl wzrok w gore jakby mowil cos do swego Boga, westchnal ciezko. Pierw przyjrzyjmy sie tej mapie. A i niech ktos sprawdzi czy ten biedak ktory mi ja przyniosl nie ma jeszcze jakis wskazowek przy sobie. Ruszyl w kierunku stolu przy ktorym stala Sariel.
Jesli, mamy byc druzyna to wymagam tylko jednej rzeczy : oddania sprawie. Wolal bym nie pracowac z ludzmi ktorzy przedkladaja wlasne korzysci nad dobro ogoluTu spojrzal znaczaco na Salvadora Ale wierze ze Swiatlosc zebrala nas tutaj, w tej karczmie po to bysmy wlasnie ta druzyne stworzyli. Zwa mnie Ercekion D'Arthe, jak spewnoscia sie domysliliscie jestem Swietym Wojownikiem w sluzbie dobra
 
Ercekion jest offline