Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2018, 00:14   #51
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie zdążyłeś.

Koniec nadsyłania zgłoszeń. Skontaktujemy się z niektórymi z Was w celu omówienia szczegółów. Wszystkim dziękujemy za udział w rekrutacji. Post sesyjny pojawi się prawdopodobnie we wtorek. Wcześniej pojawią się komentarze.

Dziś koło południa. w tym temacie pojawią się oficjalne wyniki rekrutacji.

EDYCJA:

Dobra, koniec trzymania Was w niepewności. Dostałem 6 zgłoszeń na 5 miejsc. Wybór był trudny, bo żadna z kart nie odstawała w jakiś negatywny sposób. Do kilku z Was będę jeszcze pisać w celu doprecyzowania pewnych kwestii. Linka do sesji wyślę Wam na PW gdy już ona powstanie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 22-01-2018 o 20:43.
Mi Raaz jest offline