Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 15:49   #27
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Sariel usmiechnela sie slyszac "panienko". Na bogow od wiekow chyba, jezeli kiedykolwiek, nikt sie tak do niej nie zwrocil.
- Zwa mnie Sariel i tak tez mozecie sie do mnie zwracac. Co do oddania sprawie to z checia kilka goblinow o glowe skroce, a jezeliby i jakas wyzsza postac sie napatoczyla, to i owszem nie moj miecz i takowa nie wzgardzi. Co do mapy to prosze oto i ona.
Elfka podala futeral paladynowi.
- Wnioskuje ze nikt z nas o Oku Obserwatora nigdy nie slyszal?
Oczekujac odpowiedzi zaczela sprawdzac szaty nieszczesnego mieszczanina w poszukiwaniu czegokolwiek co mogloby dac im jakas wskazowke. Coraz czasciej jednak jej mysli zajmowal jej mistrz. On powinien cos wiedziec jestem tego pewna. Tylko jak tym razem mam go powiadomic. Ostatnio poprostu sie zjawil gdy o nim pomyslalam. Teraz raczej to nie wypali.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline