Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 15:58   #83
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Witam państwa po dłuższej przerwie i od progu przepraszam za swoją nieobecność..

Grzeczności dość, więc przejdę do konkretów : Urząd Miasta raptem pare dni temu dał mi dopiero odpowiedź w sprawie dofinansowania, niestety była ona odmowna. Niniejszym, jeśli mam nadzieję nie zrobi wam to wielkiej różnicy to zwiększam kwotę akredytacji do 20 zł. Oczywiście mogła by zostać stara cena, ale po zadbaniu o podstawowe potrzeby konwentowiczów, nie zostało by prawie nic na serwer, a przy okazji Konwentu obiecałam Adminowi, jakoś wspomóc forum.
Następna sprawa to zmiany w programie konwentu: wypadło z niego pare prelekcji- Sheola, Redzi i być może Lhianki, oraz zostałam praktycznie bez LARPa. Co prawda cały czas staram się załatwić jakieś zastępcze atrakcje np. nowego MG do LARPa (Kot, liczymy na Ciebie!), to nie wszystkie pkt programu mogą dojść do skutku. Nie jest to moja wina, bo strałam się wszystkiego dopilnować na ile to było możliwe, ale raczej "siły wyższej".

Także faiershow, nie jest pewny, bo nie mogę się od dłuższego czasu skontaktować z grupą Clamor, ale ewentualnie mogło by wystąpić u nas niezarejestrowane jeszcze stowarzyszenie (a dokładniej dwa połączone ze sobą stowarzyszenie nieoficjalne) ludzi młodych zajmujących się właśnie tą sztuką oswajania ognia. Tak czy inaczej nie będzie źle.

EDIT:Fireshow będzie na 100% wykonywany przez grupe Clamor, godzinę temu rozmawiałam z ich przedstwicielem. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia.

Kolejna sprawa którą chciałabym poruszyć to sprawa spotkania międzyforumowego, które miało odbyć się 07.07.07.. Ze względu na to iż i Teleport i Hardkon i również nasz konwent zbiegły się mniej więcej w tym samym czasie, jakaś reprezentacja TIRu mogłaby nas przyjąć w swoim rodzimym mieście dzień wcześniej to jest 06.07.07. Mam nadzieję, że będzie choć nieliczne grono naszych forumowiczów zainteresowane taką integracją i wycieczką do Gd już drugiego dnia konwentu. (Szczerze muszę się przyznać, że ja i Administrator TIRu poświeciliśmy sporo czasu by doprowadzić do tego spotkania).
Jeszcze jedna sprawa- zapowiedziane warsztaty bębniarskie mogą zmienić swoją tematykę na warsztaty kuglarskie, ale myślę, że i taka atrakcja będzie cieszyć sie zainteresowaniem.
Następnie mam przyobiecaną prelekcje na temat broni okresu II WW i prelegent prosił bym zadała na forum pytanie odnośnie 40-stek- Czy jest ktoś z was zainteresowany tymi systemami? I czy biedny znajdzie posłuch i zrozumienie między nami?

Zostawiając już w spokoju plan imprezy, czas mi przejśc do typowo organizacyjnych spraw - Mimo, iż Bortasz zostawił ostatnio prośbę o potwierdzanie swojej obecności na LIkonie, niewiele osób to zrobiło. Ja chciałabym jego prośbę poszerzyć o podanie informacji które mi będą potrzebne do przygotowania jeszcze kilku rzeczy. To jest przede wszystkim - lista osób niepełnoletnich przyjeżdżających na konwent - Proszę otwarcie pisać do mnie na ten temat PW, bo później nie chciałabym mieć z niczym problemów. Następnie zasygnalizowanie mi również na PW ewentulanego udziału osób przewlekle chorych- to znaczy takich, które mogły by mieć zdrowotne problemy na konwencie w stylu- ataki padaczki, duszności, uczulenia itp. Również prosiłabym o podanie mi danych personalnych gości których zabieracie ze sobą na konwent i ewentualne dane o ktore prosiłam wyżej uczestników.
Mam nadzieję, że ten tekst jest w miarę czytelny i wiadomo o co chodzi. Jeśli nie to pytajcie śmiało.

Tyle miałam do przekazania wam w tej chwili, będę jeszcze informować na bierząco o wszystkich zmianach dotyczących Konwentu, ale mam nadzieję, że nie będzie ich już dużo.

Pozdr serdecznie Ruda

EDIT2: Prysznice odbędą się planowo II i IV dnia konwentu o godzinie 18.30. Dzięki współpracy Zespołu Szkół Techniecznych w Malborku i wyrozumiałości pewnego pana zajmującego się sprawami administracyjnymi Basenu przyległego to tej szkoły, a wszystko to w czynie społecznym.

Odnośnie czynu społecznego - poszukuję: osoby zajmującej się grafiką, która mogłaby zaprojektować dyplomy z podziękowaniami dla organizacji i osób prywatnych, które poświecały swój czas i pomagały nam w organizacji imprezy. Bardzo prosiłabym o zgłaszanie się osób chętnych do tego zadania na PW, lub do mnie na gg.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 25-06-2007 o 22:31. Powód: Najnowsze wieści ze świata organizacji.
rudaad jest offline