Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2018, 20:04   #448
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Nu, to taki szybki post za radą Raga powyżej.

Beshan zbiera załogantów do kontrataku. Nie wiem ile informacji z twojego posta mamy (Mab dalej nadaje na bieżąco wszystkie informacje?), nie wiem jak traktować ten wyłączony system podtrzymywania życia, więc po prostu wrzuciłem do posta jak postać o to pyta ;p

Deklarując obietnicę bogactw mam na myśli coś rzędu czasowej kary -10 do rzutów na zakupy dla mojej postaci - jest może nie tyle co skłonna, co zdeterminowana i przyjmie takie coś na klatę żeby poprzeć swoje słodkie słówka brzęczącym grosiwem. Do tego Beshan zrobi użytek z umiejętności które "dostał" od Oberona. I popasie się na jego autorytecie, bo z tego co dowiedziałem się dopytując to był on ~najbardziej lubianym z radnych.Więc podeprze faktem że jego przyboczni przeszli do niego. Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł czym mogę to wspomóc deklarację, to chętnie przygarnę.
Ta, Infamy Pointa też znowu spalę jak będzie trzeba.


 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 22-01-2018 o 20:50.
TomBurgle jest offline