Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2018, 01:15   #190
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację

Fyodor zamknął oczy powstrzymując się od bolesnego westchnienia. Gdy je otworzył niestety tabliczka wciąż mówiła to samo.
- Jeśli konklawe tak zadecyduje to osobiście wykonam wyrok, do tego czasu… pozostajemy przy statusie quo. Nie martw się. Jesteśmy w komplecie i możemy je zwołać zaraz po uwolnieniu dzieci spod mocy duchów. Jest dzień. Piotr będzie spał do zachodu słońca. Mamy czas.

- Teraz musimy zadecydować jaką taktykę przyjmiemy gdy pojawi się tu kanonik. Mogę to być ja. Gromem i gniewem ukrytym w słowach ich przegnam i pokażę po czyjej stronie stoi Pan… a jeśli bóg z nami to któż jest z nimi? Nie odważą się postąpić kroku gdy jasnym się stanie, że działamy z jego łaską.


- Może to być też Franciska i spróbować rozwiązać to bardziej… delikatnie.

- Gdybym wierzył w polubowne rozwiązania to sam bym je częściej stosował, więc moją opinię znacie, ale jeśli uznamy, że Franciska lepiej się do tego nada to ustąpię.
 
Arvelus jest offline