Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2018, 10:29   #2509
Allanah
 
Allanah's Avatar
 
Reputacja: 1 Allanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłośćAllanah ma wspaniałą przyszłość
Witam wszystkich! Miło mi dołączyć do tak zacnego grona

Jestem tutaj nowa. Pisząc "tutaj" mam na myśli nie tylko forum ale i ten rodzaj prowadzenia gry. Świat RPG znam z czasów swej młodości (nastoletnie lata) i wtedy też grałam w Wiedźmina grę wyobraźni i w Warhammera głównie. Sentyment pozostał i stąd też moja obecność na forum.

Dawno się w to nie bawiłam, jak również dawno nie pisałam więc mam nadzieję że dostanę kredyt zaufania na początek

Szukam fabuł w świecie horroru (18+), ale też Gwiezdnych Wojen, Wiedźmina czy GoT. Oczywiście nie znaczy to że inne universa odpadają - co to to nie Wymieniam te najbardziej mnie inspirujące

Prywatnie - pracuję, mam 24 lata, skończyłam studia dziennikarskie (nie ma to nic wspólnego z dobrym pisaniem, uprzedzam) i dużo czytam. Jeśli macie jakieś prywatne pytania albo propozycje indywidualnych sesji to zapraszam na PW
 
Allanah jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem