Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2018, 23:39   #48
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Werbli i inne takie.

Początkowo chciałem wziąć wszystkich, ale to jak jak zgłosiło się tylko 10 osób. Przy 12 wahałem się, ale jak dobiliście do 14 miałem pewność, że nie ogarnę wszystkich.

Wybór jest całkowicie subiektywny i nie sterowany niczym poza bonami sodexo wysłanymi przez zapobiegliwych. Wybrałem te postacie, które wyglądają na najlepiej wycelowane w wydarzenia w sesji. W paru przypadkach role postaci się dublowały i trzeba było wybierać z obu równie dobrych. Tu wątpliwości rozwiały owe bony.

Wszystkie nadesłane postacie są fajne, ale nie wszystkie zagrają.
Szczęśliwa ósemka (tak, więcej niż planowanych 6).
Spisani alfabetycznie:
Adi
Avitto
Draughin
Dziubasinsky
Feniu
Hen Cerbin
Panicz
Psionik

Resztę szkoda wyrzucać więc zdecydowałem się na listę rezerwową. Jeśli ktoś z podstawowej ósemki kopnie w kalendarz, okaże się leniwcem, albo urżnie się 3 razy bez podania przyczyny to jego miejsce zajmuje pierwszy z listy rezerwowej.
rezerwiści (w kolejności zgłoszeń):
Komtur
lShadowl
Bachal
Ryo
skomand92
Allanah

Jeśli ktoś jest fanem "wszytko albo nic" i ma gdzieś bycie rezerwistą to niech da znać to go wykreślę.

Link do sesji:
http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...tml#post766404

Pododaje Was do sesji za chwilę.
 
Mike jest offline