Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2018, 23:47   #37
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko westchnęła, słuchając Hidekiego. Czasami miała wrażenie, że z ich dwojga tylko ona używała rozumu.

- Hideki, posłuchaj – naprawdę chciała, żeby posłuchał, ale czy do niego cokolwiek trafi? - Mamy kryzys, dosyć poważny. Powinieneś ze mną skonsultować swój pomysł, to raz, dwa, hazard jest zły, trzy, mamy teraz światek przestępczy na głowie. Jesteś moim bratem, staram się Ciebie chronić, ale nie jestem w stanie, jeśli wszystko robisz za moimi plecami. Rozumiesz?

- Nie sądzę, by wyjście teraz na koncert było dobrym pomysłem. Ja… jestem dobrą siostrą, prawda? Kochasz mnie, tak? Więc czemu mi o niczym nie mówisz i dowiaduję się takich ważnych rzeczy przypadkiem?

Aiko wstała z krzesła i podeszła do swojego brata - A maski nie będziemy wpychać nikomu, to nieuczciwe i niehonorowe. Odłóż ją, można ją dostać na każdym pierwszym lepszym straganie.
 
Kaworu jest offline