Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 17:49   #14
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Selkirk

Skinął głową przytakując dziewczynie .

- To prawda. Potrzebujemy koni pod wierzch i jucznych, żywności, kusz, lin, kocy, słowem wyposażenia dla patroli wojskowych. Coś takiego pomimo ogromnych trudności być może udałoby mi się załatwić. Za pewną opłatą oczywiście, ludzie niestety są strasznie chciwi i nikt nie pomoże za darmo. Trzeba opłacić zbrojmistrza, kwatermistrza i szefa kompanii, ale to moi koledzy być może uda mi się coś wytargować. Biorąc pod uwagę, ze są to materiały wojskowe najlepszej jakości myślę że będzie to kosztować... 5000.

Gdy wyliczał wszystkie potrzebne materiały i kalkulował cenę twarz jego przybrała wyraz iście lisi, ruchy zaś nabrały gwałtowności, gdy skończył, sięgnął po kielich stojący przy nodze stołka i upił łyk był znów tym kim przed chwilą - sierżantem najemników, oszczędnym w każdym geście i zdawało się lekko znudzonym całą sytuacją. Tylko strużka potu spływająca po szyi świadczyła o chwilowej ekscytacji.

- No i potrzebujemy przewodnika - dorzucił spokojnym już tonem.
 
Arango jest offline