Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2018, 00:57   #591
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dla mnie to była dość jasna inklinacja, że zbierasz się do biegu bo inaczej po co byś to mówił? Bo na pewno nie zdążyłbyś porozumieć się z Sandy I pogonić za Slaggiem
- W marvelówce? Gdzie zdąrzają sobie opowiedzieć rodzinne sagi dlaczego tak bardzo się nienawidzą między jednym ciosem a drugim? Aż się dziwię, że Sandy nie dała rady odpowiedzieć w takiej marvelówce

- A bardziej na serio no to to są słowa. Co mówi postać. Ale nic nie ma, że realizuje ten zamiar i biegnie tylko, że ma taki zamiar i nawet o nim informuje Dawida. Ale nie widze tam u siebie odpisu, że pokazuje plecy i odbiega Sorry jak niewyraźnie to napisałem. Faktycznie miałem zamiar pobiec za Slagiem ale liczyłem, że Sandy odpowie na bierząco i w komiksowym czasie czyli będzie wada o co jej chodzi zani Slag zrobi ze dwa czy trzy kroki czyli będzie wiadomo ocb w mało zmienionej sytuacji. Dlatego nie ruszyłem mimo wszystko swojego hiroła z miejsca w swoim poście a ino dałem znać, że się do tego zbiera.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline