Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2018, 17:39   #22
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
W co by tu zagrać...
Z racji że powoli mi się sytuacja klaruje w pracy, to można już powoli myśleć nad systemami do możliwego zagrania. No to lecimy z koksem.

1) Savage Worlds. Dokładnie chodzi o Interface Zero. Sesja dla totalnego nowicjusza w cyberpunku. Korci mnie by zagrać w tych klimatach, ale jedyne co znam z cybera, to deus ex 3. serio. więc to musiałaby być sesja dla kompletnie nieobeznanego z systemem i realiami.
2) superhero. konkretnie interesuje mnie świat DC comics. Nieważna mechanika. Byle to było superhero i możliwość wcielenia się w ulubione Zielone Latarnie
3) Space Opera. Tu też niekoniecznie mechanika. Ja fan fantasy głównie, ze space oper znam tylko Mass Effecta. Zatem też by to była sesja typowo dla nowicjusza. Klimaty Honor harrington też mile widziane

To by było na tyle.

Edit:
4) Świat Mroku, Wampir konkretnie. Nie grałem w żadnego od razu mówię. Ale chętnie poznam nową edycje. Polską.
5) Wiedźmin
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 17-03-2018 o 18:41.
RyldArgith jest offline