Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 19:29   #125
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ustawienie drużyny rozpisane bardziej schematycznie:

--------------------------________-------------------------------------------
-----------------------______________--------------------------------------
-------------------------SCHODY---------------------------------------------
-------------------______________________------------------------------------
---------------___________________________________-------------------------
_________________________Białogłowa_____________ __________________

____________________________________Czarny_Baron__ _______Garab____________

Johann_______Lilli____________Konrad______________ ____Venefica_______________

_____________________Wyszemir_____________________ _______Nassair__________

OOOOOOOOOOOOOOOOOOO_KOLUMNY_OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOO




------------------------------------------------------------------------------------


EDIT:

Walka wre. Kilka więc słów na temat samej rozgrywki, żeby się nie okazało, że będziemy musieli edytować masę postów.

Przede wszystkim trzymamy się zasady "im lepiej to opiszesz, tym bardziej się uda". Oczywiście nie bierzemy pod uwagę rzeczy, których postać nie potrafi zrobić. Jak nie jesteś magiem, to choćbyś nie wiem jak pięknie opisał rzucanie czaru, to Ci się nie uda. Ale mam tu samych zawodowców, wiec chyba nie muszę o tym przypominać
Sprawa druga - dzielimy nasze działania na tury. To jedyny moment w grze, kiedy posty mogą być krótsze i mniej "ukwiecone", a mają zawierać jedynie DEKLARACJE tego, co postać chce zrobić. Za posty w stylu Nassa (ucinam mu głowę i ona spada) będę surowo karała To jedyny przypadek gdy się zgodziłam, bo rozmawialiśmy o tym na gg. Więc jak to ma wyglądać? Piszecie to, co chcecie, aby wasza postać zrobiła - chcecie, aby ten potwór dostał strzałą prosto między oczy, chcecie trafić przeciwnika w dłoń aby wytrącić mu broń, etc. Opisujecie jak ma wyglądać Wasz manewr i jakie skutki chcecie osiągnąć, ale nie piszecie, że tak się stało (Nassair pięknie opisuje, jak zakrada się do Garabia i co robi w celu ucięcia mu głowy, ale nie pisze, że spadła, bo Milly może sobie umyśleć, że Garab był wcielonym demonem i że usłyszał Nassa, uchylił się i potraktował go firebollem ). SKUTKI DEKLARACJI opisuję JA
Kolejna rzecz - w jednym wpisie opisujecie jeden manewr. Musimy podzielić tą walkę na tury, a w jednej turze możecie wykonać tylko jedną akcję. Ewentualnie np. spróbować uchylić się od ciosu i spróbować zadać swój cios. Coś, co wymaga większej ilości czasu zajmie Wam więcej tur - np. uciekanie z pola walki. Podobnie jak rozmowy - dopuszczam, że podczas walki będziecie się mogli porozumiewać, ale nie mają to być monologi z brazylijskiej telenoweli, ani przemówienia pana prezydenta.

Wierzę w Wasz instynkt samozachowawczy i mam nadzieję, że walka przejdzie nam sprytnie i zwinnie. Tak jak pisałam, posty nie muszą być dwustronicowe, ale jakiś opis działań muszą zawierać. Pojedynczych działań

Zapraszam do boju!
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 25-06-2007 o 20:42.
Milly jest offline