Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2018, 00:30   #22
ShrekLich
 
ShrekLich's Avatar
 
Reputacja: 1 ShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
chciałbym, by tak było

Legalnie, zgodnie z definicją medyczną jestem niewidomy, 0%.
Realnie, medyczne 0% nie oznacza nic nic z mrocznej nicości trochę coś tam widzę. Z odpowiednim powiększeniem mogę odczytać pojedyncze słowa. Jest to męczące i długo trwa... zupełnie nie ma szans bym w ten sposób sprawdzał teksty składające się z więcej niż jednego zdania, no przynajmniej nie jak chcę skończyć nim osiwieję Do tego pisanie na forum to hobby, jestem programistą i obok tego hobby mam masę pracy, rodzinę i inne takie drobiazgi co żrą czas niemiłosiernie
I tak jest luz. Jestem wyjątkowo i potwornie wdzięczny, że żyję w czasach, gdy komputer w sporej mierze neguje moją wadę. Potraktujcie to zatem jako ciekawą anegdotę, a nie coś nad czym się należało by rozczulać Są inni co mają o wiele gorzej, ja to traktuje jako małą niedogodność i tyle
Mimo to, współczuje przypadłości i doceniam, że masz takie hobby mimo niej. Tak się przyznam, że sam mam dużą wadę, ale jednak potrafię czytać swobodnie tekst (chociaż też muszę zacząć ograniczać siedzenie, bo w wieku 21 lat będę miał -12). Tak szczerze, to zdania piszesz dobrze i gdyby nie te wypowiedzi, to bym się nawet nie domyślał jakiś problemów.
 
ShrekLich jest offline