Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2018, 19:46   #909
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Na panelu sesyjnym pojawił się post. Krótki dla większości, ale mam nadzieję, że spodoba wam się dalsza podróż po Agropolis.

@Wszyscy prócz Ehrana
Proszę o podjęcie decyzji jak podchodzicie do zwiedzania. Przypominam o wcześniejszym poście, który nieco uzupełni wiadomości o mieście, a zwłaszcza świątyni.

Postanowiłem wyciągnąć Carla z kolonii, niech trochę łyknie czym jest Avalon. Możesz Tomasz uznać to za pomysł Nirada, zresztą chciał latać sterowcem, to jest okazja.

Niezbędne materiały macie na mapce. Tam też link do wspomnianego wyżej posta. Sam link do mapki oczywiście także na pierwszej stronie komentarzy.

@Ehran
Jeśli Baron zgodzi się na sondowanie psioniczne to czeka nas rozmowa, prawdopodobnie na doc'u.

@Potacz Jeśli nas czytasz i masz ochotę coś popisać pisz na pw. Mam zamysł gdzie się udał Dante i po co. To mógłby być taki fajny luźny post krajoznawczy z przygodami
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 28-01-2018 o 19:50.
Rewik jest offline