Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2018, 12:39   #35
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kluczyki są do ich auta. Stoi na "parkingu" razem z ciężarówką Victora.

Pir jest nagi po powrocie do ludzkiej formy... mało które majty rozciągają się do takich rozmiarów.

Niewolnice można wymienić na dobrej klasy karabin. Albo może celownik laserowy? Kasy nie ma, płacą w kruszywie. Srebro i złoto. Może kilka kawałków złota skapnie się za te panny.

<patrzy w karty postaci> myślę, że świetnie pójdzie Wam targowanie. Minusy z Rage, minusy do socjali za backgroundy, klątwa.... tak. Urodzeni z Was handlarze. Charyzmatyczny Pir i jego kolega Victor zwany pięknym.

Gdy już wymyślicie co sprzedajecie, to rzucę Wam na jakieś kostki i zobaczymy jak poszło.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline