Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2018, 17:59   #8592
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Jestem chętny do dalszej gry Co do wątku, to jeszcze się zastanowię, ale myślałem albo o dalszym pociągnięciu wątku wiadomości, którą otrzymała Shillen albo dogadania z likantropami albo ogarnięcie sprawy galaret i śluzów w Glimmerfel.


Przy okazji pochwalę się, że wczoraj poprowadziłem pierwszą sesję kampanii Tyranny of Dragons, na żywo. Moim zdaniem nie zasługuje ona na tyle "hejtu", ile internet sypie w jej stronę - choć faktycznie DM musi się trochę narobić przed rozpoczęciem gry (nie wszystko jest tam podane "na tacy"). Trochę może razić lekki rail-roading, gracze muszą stworzyć postaci o konkretnej motywacji, ale jest to do przeżycia
 
MatrixTheGreat jest offline