Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 21:02   #21
L_Devil
 
Reputacja: 1 L_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetny
- Taką samą jak to, że zwrócicie mi rubin po jego odzyskaniu. - Odparł Preston spokojnie - Oczywiście nie wypłacę wam teraz siedmiu tysięcy. Kwota kusi i moglibyście za szybko z nią zniknąć z mojego pola widzenia. Mam inną propozycję. Mój odźwierny zaprowadzi was do mojej prywatnej zbrojowni. Tam weźmiecie rynsztunek. Dostaniecie też od mojego kucharza prowiant na drogę. Całkiem nieźle, skoro nie musicie za to płacić, prawda? - uśmiechnął się - A co do przewodnika, to obawiam się, że będę musiał wynająć kogoś z zewnątrz. Ale o to się nie martwcie. Haroldzie! - klasnął w dłonie - Zaprowadź szanownych państwa do zbrojowni. I daj im trzy konie. Z tego co wiem, panicz De La Veronna dysponuje własnym rumakiem. - dodał, patrząc na młodego szlachcica - Potem zaprowadź ich do kuchni i pozwól im wybrać co będą chcieli. - zwrócił się ponownie do bohaterów - W tym czasie uzgodnię szczegóły kontraktu waszego przewodnika.
 
__________________
Na linie tańczysz już podciętej z obu stron
Nad tłumem, uskrzydlony w chwale,
Gdy spadniesz - zginiesz i nie zabrzmi nigdy dzwon
Nad twojÄ… gwiazdÄ…, Sowizdrzale!
L_Devil jest offline