Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2018, 20:25   #8597
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Ja bym jak proponowałem zaczął od próby dogadania się z likantropami żeby nam pomogli przeciwko śluzom i innym potworami, możemy się z nimi podzielić zdobytymi łupami i odzyskanymi terytoriami może jak będą działać w dobrej wierze. Rashad jest też osobiście zaintereswowany znalezieniem Jitki i odkryciem co stało się z Amirą.

pytania: np

- na jakiej zasadzie tworzone są ghule a na jakiej daraghule, jak łatwy to dla nich proces?

- jaka jest największą słabość ghuli?

- czy można użyć kuli cienia by zamknąć bramę do otchłani która otworzono w Podmroku?

ja będę przez kolejny tydzień miał bardzo sporadyczny dostęp do netu więc niech Asmo roztrzygnie kwestię pytań.
 
Lord Melkor jest offline