Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2018, 00:56   #509
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Tak właśnie uważam.
Tam są komputery, obwody i podobne (procesor w moim laptopie wytrzymuje do 100 stopni). Rzeczy wrażliwe na temperaturę i najwyraźniej generatorium ma pewnie 3 niezależne zapasowe systemy chłodzące na wypadek gdyby jeden z nich miał awarię.

Liczby wyssałem z palca. Nie jestem inżynierem by to ocenić, ale mogę określić efekty, a są takie, że plan był dobry jako plan bardzo awaryjny godzinę temu. I wciąż nie rozwiązałeś tego, że generatorium wymaga ciągłej obsługi (teraz zakładam, że w jako-takiej całości utrzymują je serwitory oraz kilka jednostek które wykorzystały znane utarte schematy postępowania by otrząsnąć się z szoku).

Technologia Wh40k jest zupełnie inna niż nasza. Znacznie mniej zautomatyzowana. Wymaga znacznie więcej czynnika ludzkiego i posiada wiele wad których nie ma nasza.
 
Arvelus jest offline