Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2018, 09:31   #515
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Reasumujac: plan z grzebaniem przy chłodzeniu wymaga żeby Shareel przy tym cały czas(razem z grupą minionów?), a do tego zacznie działać po (czas przejścia + czas operacji + kilku godzinach) i nawet pod tymi warunkami ryzykujemy uszkodzeniem już uszkodzonego komponentu. Już pomijając szkody które, jak moja postać dostała info, Shaarel robi swoim pośpiesznym sposobem działania, a których bardzo byśmy nie chcieli mieć na takim silniku, bo to definitywnie kwestia do przegadania wewnątrz gry.
Niespełnienie dowolnego z tych warunków grozi awarią i szybciutką zamiana okrętu w w latający sarkofag.

Jak dla mnie, korzyści są za małe względem ryzyka. Po prostu trzeba wymyślić coś innego, a nie drążyć coś co już wiemy że jest kiepskim pomysłem.

Arvelus, kiedy mogę liczyć na posta z informacją jak poszło zbieranie ludzi?
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline