Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2018, 13:01   #374
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 16 02:50 h; 9.25 ja od Dagon V

- No więc mamy mój post :> I mamy początek Tury 16. Termin na odpis do czw. 08.II. Na razie L4 mają u mnie Aiko, Perun i Zuz. Ale widzę posty i słysze ploty więc jakby co możecie grać i wracać w pełni Właściwie jakies info by mi się przydało czy się u was coś zmienia czy nie.



Ogóły




- Scenki sie trochę uspokoiły. Więc minęło ok kwadransa w tej turze. Czyli jest 02:50 h po skoku.

- Do orbity Dagon V zostało "Archeonowi" ok 9.25 ja. Obecnie na początku tury jest to ok 2 h i 25 min. Przy obecnej prędkości.

- W tej turze, przynajmniej na początku pod względem łączności jesteście rozdzieleni. Właściwie poza Tichym i Julią na mostku reszta spotkała się przy wyplaczu. Więc dwójka na mostku ma łączność tylko ze sobą nawzajema ci przy wyplaczu też mogą swobodnie ze sobą rozmawiać ale nie mają kontaktu z resztą okrętu. No i tradycyjnie nikt nie ma namiaru na Jeana.

- Trochę, żeście się porozłazili więc się zrobiło kilka grupek i singli. Podam mniej więcej jak jest na koniec mojego posta:

- Dziób; S3; P "C"; Mostek: Tichy i Julia.
- Rufa; S8; P "D"; pod hipernapędem; Linda, Prya, Drake, Rohan, Abe, Nivi (3 h) i Veronica (3 h).
- ???; Papa (3 h) (brak łączności)

- Silvia jest na rufie, w sterówce maszynowni; frachtowca "SS Vega".


- Te (3 h) przy BG to te osoby którym zaświecił się żółty alarm tlenowy i zostało im jakieś 3 h tlenu. Skafandry mają tlenu na 10 h przy pełnych butlach + 0.5 h rezerwy. Sama wymiana butli jest dość prosta jak się ma czas, okazję i nową butlę w zapasie .



@Mostek



- Na mostku zostali Tichy i Julia. Odkąd reszta zniknęła w czarnej, czujnikowej dziurze na rufie nie ma z nimi kontaktu ani czujniki Alex ich nie pokazują.

- Z bliższych zasięgu skanów sygnał powinien dotrzeć za ok 5 min do Dagona i potrzebowałby ok 15 min na powrót do "Archaona".

- I Tichy i Julia znaleźli coś ciekawego na nagraniach. No teraz kwestia co z tym zrobią.




@Hipernapęd


- Większość załogi w ten czy inny sposób spotyka się przy wypalaczu. Do tej czwórki z poprzedniej tury dołącza Linda, Prya i Drake. Macie okazję pogadać czy cóś.

- Rohan wznowił wypalanie dziury i obecnie ma jakieś 25% czyli w tym tempie jak mu nic nie przerwie pracy wypalacza to zostało ok 0.5 h. Wypalacz jest już ustawiony więc właściwie moze go teraz obsługiwać dowolna osoba. No ale najbardziej predysponowani są oczywiście Rohan i Abe.

- To coś co tu było jakoś się nie pokazało więcej.



@Silvia



- Silvii zostało ok 10 min nim utraci 1 Zdrowia z wychłodzenia. Przy obecnych warunkach.

- Poza tym udało jej się podłączyć i uruchomić panel. Okazało się, że jest w sterówce maszynowni. Maszynownia i reaktor są gdzieś niżej.

- Niżej jest też ręczny restarter systemu. Jak się powciska parę dźwigni i guzików to powinnien system się zrestartować i przywrócić zasilanie na statku.

- Streszczając to co znalazła w tej turze Silvia:

- stimpak x2 (regenreuje 1 Zdrowia od ran)
- bandaż x1 (regeneruje max 1 Zdrowia z wszystkich ran)
- komunikator/comlink x1 (rozładowany)
- krótkofalówka x1 (rozładowana)
- lighstick x3 (blade światło przez kilka h)


---



- No i jak zwykle, coś niejasne czy cóś to pytac
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline