Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2018, 13:00   #124
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Jest nowy post!

...z którym męczyłam się tydzień czasu :PP choróbsko wredne, parodniowa gorączka, 30 Antybiotyków, lekkie nawalanie weny. No dobra, może nie całkiem weny, ale właśnie samego faktu, o czym tu wielce pisać bo ja lubię konkretnie i na temat, a nie jakieś wielkie ściemy, a przy wielu osóbkach nie bardzo wiedziałam co tam też wielce opisywać.

Post jest jaki jest i tyle, cieszyć się, że jest! xP Powoli zaczynam normalnie funkcjonować.

Co do tego co w poście:

Autumm a tu taki wałek, Esta siedzi w areszcie, fakt dokonany, a to co było wcześniej, to właśnie było wcześniej... dopiero teraz, jest teraz w sesji dla B.B. mam nadzieję, że zrozumiałaś mój bełkot? ogólnie zaś, spokojna twoja rozczochrana, jak co wytłumaczę o co biega i dlaczemu każdy MG musi być taki wredny :-O

Mike i Mekow odgrywamy owy trójkącik w tym dodatkowym docu z tym magazynem tam jak co

TomaszJ nie wiem, jak tam z Tobą na 100% jest. Wróciłeś, jeszcze nie, jesteś na pół gwizdka, czy może jedynie z doskoku? Jak co, to możemy tam gdzieś coś razem pokombinować Bixem.

Reszta chyba wie co i jak i nie muszę aż tyle tłumaczyć? Czas załatwiać sprawy związane z kolonią i powoli się zmywać, zatłuczenie pewnego wrednego pirata czeka i czeka!

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline