Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2018, 20:28   #48
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
"At an end your rule this recruitment is, and not short enough it was" - mistrz Yoda, 19 BBY

Jak to pierwowzór mistrza Yogurta rzekł, czas zakończyć tą niemal miesięczną rekrutację. Trochę z tym dzisiaj jeszcze zwlekałem, ale już wystarczy. Czas ogłosić listę przyjętych.

Fanfary!

Najpierw chciałbym jednak podziękować wszystkim, którzy poświęcili czas, żeby napisać swoją KP. Nie martwcie się, jeśli się nie dostaliście. Jestem pewien, że jeszcze spotkamy się w niejednej sesji, może nawet takiej nad którą nie będzie wisieć mroczne widmo mojego prowadzenia. Mam nadzieję, że nie będziecie czuć do mnie żalu i jeśli jeszcze kiedyś strzeli mi do głowy założyć jakąś rekrutację, znów staniecie w konkury.

A teraz ci, którzy się dostali (w kolejności alfabetycznej):
- Annatar jako Jayltre Eldgran/Oeftuihr
- Fiath jako Danpa
- Fyrskar i Gormogon jako bracia Jeron i Marlon Sarowie
- Pan Elf jako Kara Lang
- Ronin 2210 jako BX 102

Serdecznie Wam gratuluję. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić w tej przygodzie. Zapraszam Was do tematu komentarzy, który za chwilę założę, a ten (tu prośba do moderacji) można już zamknąć.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy spróbowali swoich sił. I niech Moc będzie z nami wszystkimi.
 
Col Frost jest offline