Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2018, 20:42   #1
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
[SW] Za linią Imperium

Witam wszystkich w temacie komentarzy. Pierwszy post sesji pojawi się na dniach, mam nadzieję, że okażecie jeszcze odrobinę cierpliwości, choć domyślam się, że już mocno nadwątliłem jej zapasy Myślę, że warto by było ustalić kilka rzeczy jeszcze przed faktycznym otwarciem sesji. Przejdźmy więc do rzeczy:

1) Czas na odpisywanie. Proponuję trzy dni czasu dla mnie i pięć dla Was. Oczywiście nie jesteśmy biurokratami i nie musimy się trzymać sztywno tych terminów, ale bądźcie gotowi na falę ponaglających prywatnych wiadomości jeśli będziecie się spóźniać. Jednocześnie bądźcie tak mili i odwdzięczajcie mi się tym samym, jeśli ja będę zwlekał, choć z całych sił będę się starał tego unikać. A może ktoś ma inną propozycję terminów?

2) Narzędzia pozaforumowe. Jak pisałem jeszcze w sondzie, a potem powtórzyłem to w rekrutacji, nie mam nic przeciwko gdocowi, podobnie jak nie będzie mi przeszkadzał jego brak. Pytanie jednak co najbardziej pasuje Wam? Nie będę ukrywał, że jest to storytelling i będę kładł nacisk na odgrywanie swoich postaci, a ponieważ będziecie stanowić drużynę, interakcja między bohaterami będzie chlebem powszednim (nawet jeżeli większość z nich to antyspołeczne odludki trzymające się na uboczu ). Moim zdaniem gdoc jest dobrym narzędziem do tworzenia takich interakcji, ale wiem też, że wiele osób nie potrafi go zdzierżyć. Także, moi drodzy, tak czy nie? A może macie jakieś inne, warte polecenia, narzędzie?

3) Inne. Na razie tyle mi przyszło do głowy. Ale może ktoś z Was ma jakieś pytania, albo kwestie, które chciałby poruszyć?

I na koniec raz jeszcze dziękuję Wam za nadesłane karty oraz życzę nam wszystkim udanej, wspólnej zabawy.
 
Col Frost jest offline