Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2018, 23:19   #41
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- No cóż pojedziemy na posterunek, opowiemy Gendo, że Ludzie Lasu zeszli ze swojego terenu, a potem... Tak na koncert. Trzeba się wyszykować...- przyznał Aspirant Daichi swojemu partnerowi.
Wyszczerzył zęby słysząc, że Rin deklaruje że nakopie Marko jeśli będzie startować do Kohaku. Mało prawdopodobne. Kohaku ma tylko 14 lat, a Marko jakieś 20 z hakiem... Małe szanse...
Ale...Nie no! Daichi musiałby wtedy zabić Tkacza Ognia.
- Jakby co Rin, pamiętaj, że musiałbyś się ustawić w kolejce po mnie i wujku Makhu -klepnął syna w ramię, by przejść do Marka.

Daichi widząc jak sztywniacką manierę przybrał Tkacz Ognia wyszczerzył zęby. Potem klepnął go po krzyżu, tuż między łopatkami. Dość szybko, ale jak mniemał dość mocno- by Marko nie stal już tak sztywno. Tym lepiej jak się ruszy na parę kroków.
Doprawdy, jego stary chyba miał rację, że Naród Ognia lubi dramatyzować. Choć pewnie nie tak jak Duchy...

- Nie tak szybko i nie wszystko naraz -Wyszczerzył zęby do Marka.
- O Szybująca w Mroku... - powiedział podniosłym tonem. W myślach zaś wywrócił oczami. Brzmiało jakby smarkula bardzo chciała pokazać, że jest jakaś bardzo wyjątkowo niezwykła. Nieco normalniejszym tonem mówił dalej - Ja się nie znam na tradycji w dobieraniu imion wśród duchów. Rozumiem, że sami je sobie nadajecie jak nieco podrośniecie? Zważywszy na to ile osób poznałem co psioczyło na imiona otrzymane od rodziców, to rozumiem koncept... Mój stary ponazywał swoje dzieci, by nikt nie wątpił, że są dziećmi Tkacza Ziemi, a więc coś z Wiosną czy Ziemią. Więc twe imię to efekt inspiracji jaka cię naszła?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline