Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2018, 01:13   #87
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Turę mamy do końca 06.02.

Akcję podwiozłem trochę dalej niż poszła deklaracja, ale założyłem, że lecicie po rewolwer nie po to, żeby sobie palnąć w łeb, tylko jemu

Dlaczego Richard? Bo tak powiedziały mi kości po uwzględnieniu modyfikatorów. Potem były trzy rzuty na trafienie, ale odległość była tak mała, że nawet modyfikatory ujemne za brak umiejętności strzeleckich i stres nie zagrały żadnej roli. W sumie Richard musiałby mieć ciężki niedowład wzroku połączony z padaczką źrenic, żeby nie trafić w zbliżający się, mało ruchawy cel. Ewentualnie zamknąć oczy, okręcić się i strzelać na ciuciubabkę.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline