Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2018, 12:14   #30
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
Jestem w trakcie tworzenia Powinieneś za jakiś czas dostać KP na PW.


EDIT
1. Mam jeden problem odnośnie języka. Hmm czy my rozdając punkty możemy sobie dodawać nowe języki lub wiedzę czy tylko to co wynika z umiejętności. Bo z tego co widzę nie zamienimy ze sobą słowa prócz dwóch uczestników :P
2. Co oznaczają rozdane punkty w język i wiedzę? Jaka pula daje jaką wiedzę? Jeżeli mam inny język na poziome 10 to umiem się tylko przywitać? Czy mając ok 70 we własnym nie znam niektórych słów czy jak to rozumieć bo rozdawanie tam punktów troszkę dziwnie wygląda. Tak samo we wiedzy mając 10 w wiedzy natura wiem co to trawa? A mając 100 wiem co zrobić aby trującą roślinę dało się zjeść i ogólnie jestem botanicznym geniuszem a zwierzęta mnie słuchają :P
3. Czy jako Nomad mam konia na start?
4. Jak mamy interpretować przedmioty potrzebne do wykonywania profesji? Bo tak jak z tym koniem dla nomada potrzebny jest koń do tego przydałoby się namiot jakaś hubka itp... w końcu koczowniczy tryb życia podróżniczy a więc wszystko przenośne. Nawet dom A mam 10 srebrnych monet. Rozumiem że ceny są w nich podane a więc na za wiele mnie nie stać i zbytnio nomad to ze mnie nie będzie jeśli chodzi o ekwipunek :P

Jak dostanę odpowiedzi to dziś do wieczora dostaniesz KP bo nie wiem o której odpiszesz i po jakim czasie przeczytam odpowiedzi.
 

Ostatnio edytowane przez lShadowl : 03-02-2018 o 13:15.
lShadowl jest offline