Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2018, 17:53   #9
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. W jakim stanie trafił do szpitala, lekarze ledwo go odratowali?
Tak, generalnie cały był połamany i poparzony.

Cytat:
2. Czy jest lekarz, którego nie cierpi?
Zależy od ciebie Możesz sobie to wymyślić.

Cytat:
3. Czy ktoś go odwiedzał w trakcie hospitalizacji?
Nie. Pamięta jak przez mgłę dwie osoby - kobietę z ciemnymi oczami i mężczyznę z siwymi włosami, którzy na niego patrzyli, ale trudno to umiejscowić w czasie, prawdopodobnie zaraz po przybyciu do szpitala.

Cytat:
4. Czy do szpitala został przewieziony tylko on?
Z tego wypadku - tak.
Cytat:

5. Czy jest ktoś oprócz wesołego sanitariusza, kto jakoś szczególnie pomagał mojemu bohaterowi? Jakaś piękna pielęgniarka czy coś takiego?
Patrz pkt. 2

Cytat:
5. W jakim stanie jest mój bohater w momencie otrzymania wypisu? Kuleje? Ledwo chodzi? Często musi robić przerwy? Czy to już ode mnie zależy?
Jest osłabiony, ale poza tym całkiem zdrowy - w szpitalu miał też rehabilitację, więc porusza się w miarę sprawnie. Zalecenie jest by "się nie przemęczać" ale jak na kogoś, kto miał podobno wszystko złamane, to czuje się rześko i zdrowo.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline