Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2018, 19:07   #79
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Tylko, że nie wiemy, czy można zrobić mniej hałasu, niż więcej. Dlatego Liam zaproponował rozwiązanie bardziej siłowe. Szczerze to mi też nie pasuje taka brutalność, ale jak sobie pomyślę, ile ja jestem w stanie zrobić w godzinę... to nie jestem przekonany, czy uda nam się zhakować kamery na -1, przeszukać gabinety, a potem piętro -5

Może zrobimy tak, że Olll ruszy na -1 i spróbuje wyłączyć kamerę, a Bates i Doros ustawią się tuż przy wejściu do tych sekretnych korytarzy. Będą czekać z włączonymi krótkofalówkami na wiadomość od Ollla, a co potem, to już zadecydujemy na bieżąco? Wezmą z kuchni butelkę z pasatą pomidorową, aby rzucić nią w kamerę, jeżeli androidowi się nie uda Jako plan B
 
Ombrose jest offline