Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2018, 20:14   #42
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Marko i Dachi
Kohaku rzuciła Rinowi spojrzenie typu „jeszcze zobaczysz!”, a potem powiedziała poważnym tonem.
- Mam czternaście lat i w tym wieku wiele moich koleżanek ma już kogoś, czasem starszego od siebie, więc wy dwaj nie powinniście zbytnio się zdziwić, jakbym kogoś miała! Nie znacie dnia i godziny gdy powiem. „Cześć tato, poznaj…” – patrzyła uśmiechając się dumnie – Po za tym sposób w jaki przesłuchujecie „Szybującą” zakrawa o egzystencjalizm – patrzyła potupując stopą.

- Mi to nie przeszkadza. Po prostu ja jestem taki dobrze mały duch – rzekła Duszka – Po prostu u nas dostajesz Imnie obrazujące twój status. Nocne latadełko to Imnie dla kogoś, kto wzbija się w powietrze gdy pojawi się ważny mroczny duch, wie pan, dla klimatu. Ale jakem złamała jakieś prawo to proszę mi powiedzieć! – rzeła ze łzami w oczach.

Na posterunku

Gendo skrzywił się słysząc o tym, że najgorszy z klanów ludzi lasu zjawił się w mieście.
- Dobrze to rozegraliście, muszę to przyznać. Ale jakbyście myśleli o urlopie, to ja bym wybrał morze. Tak jakby zdrowsze niż puszcze, co nie? – zaśmiał się z własnego żartu – Jest jeszcze jedna sprawa. Znaleziono faceta, co wyskoczył z czwartego piętra. Miał złote paznokcie, więc może was zainteresować

Aiko

Otworzył jej młody, osiemnastoletni mężczyzna uśmiechający się szeroko. Miał złoty kieł, ale reszta jego zębów była nie pierwszej czystości.
- Witam piękną panią, jestem Zheng, Dao Zheng – wypowiedział z akcentem z Ba-sing-se i pocałował Aiko w dłoń . Zobaczyła, że paznokcie miał pomalowane na złoto- wejdę na chwilę – rzekł przeciskając się obok Aiko, albo starając się to zrobić.
- Nie sądzę! – rzekł Hideki z miotłą w ręku przybierając pozę tajemnej sztuki walki „MiotłaFu”
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline