Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2018, 09:34   #84
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Zgadzam się z Tobą. Myślę, że kamery są podłączone do jakiejś stacji znajdującej się na -5 i nic nie znajdziemy na -1.

Więc robimy blitzkrieg! Ogólne założenia to:
>Szukamy w kuchni czegoś do rzucenia w kamerę, aby nie uwieczniono twarzy naszych nosicieli
>Idziemy tam, gdzie zaprowadzi nas Olll
>Lily wchodzi do Roosenbaum, robi dramę, wszystkich ściąga gdzieś daleko.
>Po tym, mam nadzieję, będzie pusto w gabinecie Roosenbaum
>Bates i Olll wchodzą
>>Patrzą czy coś ciekawego jest w gabinecie Roosenbaum
>Jeden z nich rusza do gabinetu pod Roosembaum.
>>Jest tam pusto? Powiadamia drugiego przez krótkofalówkę. Wtedy drugi agent wchodzi i we dwoje przeszukują ren gabinet pod Roosenbaum
>>>Potem ida na -5
>>Niebezpieczeństwo? Nie powiadamia nikogo w ciągu 5 minut krótkofalówką, to oznacza kłopoty. Drugi agent zmierza sam na -5. Pokrywa kamerę czymś i wchodzi, korzystając z klucza Ollla.

Mam grypę i ponad 38 gorączki i odrzuca mnie sama myśl o siedzeniu przed komputerem, więc chyba nie dam radę napisać tego w poście. Jestem i tak zdziwiony, że zdolalem napisać ten komentarz xd
Możecie wprowadzić poprawki do tego planu jeżeli chcecie, oczywiście. Ja wracam do zgonowania na seminarium
 
Ombrose jest offline