Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2018, 09:58   #85
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Hmmm... myślałem, że odwrócenie uwagi, to po prostu odwrócenie uwagi. Prawdę mówiąc nie wiem, jak Lily miałaby odciągnąć kogokolwiek, jak ona ledwo gadać daje radę.

Poza tym nawet jeśli wyciągnie Roosenbaum z pokoju, to już zrobienie tego tak, żeby jej przełożona zostawiła za sobą otwarte drzwi (chyba że to niekonieczne?) i żeby dać czas pozostałym na przeszukanie pokoju, jest zdecydowanie trudniejsze.

Niemniej jako gracz nie mam problemu z tym planem i chętnie się go podejmę. Mam tylko wątpliwości, czy Lily podoła. Mam nadzieję, że z własną przełożoną potrafi gadać. Może powiedzieć, że musi jej coś pokazać i że to bardzo ważne i że potrzebna jest dyskrecja, mając na myśli zapis wideo działań Dorothy. A potem się zobaczy w zależności, jak sytuacja będzie się rozwijać.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline