Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2018, 10:59   #159
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 7

- Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do końca tygodnia (nd. 11.II). Coś komuś jeszcze zostało z reala niech da znać, jak nie da znaczy, że jak dla mnie jest pisaty


- st. ag. Beaumont 10/10 zdrowa; wychłodzenie 0
- mł. ag. Gulbrand 10/10 zdrowy
- mł. ag. Wainwright 10/10 zdrowy; wychłodzenie 0



Mamy początek Tury 7. Przez tą turę dotąd minęło parę chwil powiedzmy z 5 min. I nadal było to akszynowe parę chwil.


- Rozdzieliliście się więc macie dwa oddzielne odpisy/scenki. Ale pi x oko dzieją się w tym samym czasie. Gabrielle, John + mar. Curtis są gdzieś w 2/3 - 3/4 wysokości nadbudówki ale wewnątrz nadbudówki. A Edvard + b.m. Barnes i mar. Gordon na najwyższym poziomie. Wasze trójki nie widzą się wzajemnie.



Gabrielle i John



- Wasze postacie razem z marynarzem Curtisem są przemoczone i zmarznięte. Macie równie pochyłą do hipotermii i tego typu zabaw. Dla orientacji i mniej więcej macie ok pół godziny nim osłabniecie na tyle by wyłączyło tą trójkę z aktywnych akcji. Zwłaszcza jeśli będziecie buszować po otwartym pokładzie i gdzieś na zewnątrz gdzie są minusowe temperatury, wieje mocny wiatr, jest śnieżyca i takie tam zabawy. Z mechy macie za każde 5 minut czasu mod -1 do działań jeśli ktoś buja się na zewnątrz. Wewnątrz to co ok 10 min. Generalnie jedyny sposób by sie tego pozbyć to przebrać się w suche ubrania i trzymać się w ogrzanych pomieszczeń inaczej robią się mniejsze lub większe trudności. Dlatego zaznaczyłem w opisie powyżej byście mieli to na uwadze mimo, że jeszcze na liczniku jest 0 czyli w tej chwili jeszcze kar za to nie ma.

- Poza tym Gabrielle udało się na moment zdezorientować ostrzałem Niemców z sikawką. Nawet kogoś chyba trafiła. W tym czasie Johnowi udało się otworzyć drzwi i wejść do środka. Zanim Niemcy wznowili celne polewanie z sikawki marynarz Curtis też dotarł na tyle blisko, że udało się go wciągnąć do środka i zamknąć drzwi. Niemniej drzwi od zewnątrz nadal są blokowane przez sikawkowy ostrzał.

- Gabrielle wystrzelała cały mag z Webleya. Uzupełniłem więc z zapasowych magów na kolejny. Zostało jej 7 zapasowych magów i jeden w pistolecie na tą chwilę.

- Jesteście we trójkę tuż przy zamkniętych właśnie drzwiach. Pokład wyżej słychać gwałtowną strzelanię. To na słuch najbliższa i najgwałtowniejsza słyszalna strzelanina. Słychać też okrzyki Niemców i wygląda na to, że ściągają ludzi do obrony mostka.




@Edvard




- Edvard zostawił dwóch Brytyjczyków za sobą i no ze swojej pozycji nie ma właściwie możliwości ocenić jak im idzie. Jedynie na słuch. A na słuch no to jest tam ostra strzelanina. Pewnie ktoś oberwał.

- Norwegowi udało się przekitrać pod oknami przez prawie całą szerokość statku. Doszedł do bliźniaczego rogu nadbudówki zza jakiego sam niedawno wyszedł z brytyjczykami tylko po drugiej stronie burty. Dotarł na 3-4 kroki od tego czegoś pod plandeką. Ale zorientował się, że za rogiem są Niemcy (kulanie na PER). No i teraz pytanie na tą turę co dalej z tym Ed zrobi



---



- Jak coś niejasne czy co to pytać

__________________
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline