Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2018, 23:35   #100
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mało dlatego, że post miał być względnie krótki, pchający akcję dalej. Gdyby Felicia nie została kilku sekund dłużej, to dostalibyście opis przedzierania się przez las i dobiegnięcia do celu.

W gruncie rzeczy w takich sytuacjach dla Alex mam najmniej, bo nie ma w tej działce żadnych bonusów. Richard coś zauważy, Felicia zadziała. Za to w rozmowach rudzielec wręcz błyszczy, bo ma do tego podwójną premię.

Natomiast u Wodza nie widać żadnych emocji. Zupełnie. Dodam mały hint: to już jest informacja sama w sobie
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline