Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2018, 22:10   #1
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
[Conan BRP] Heretycy - komentarze

Witam w sesji Heretycy z Tarantii. Z trzema z Was już grałem w poprzedniej odsłonie Conana, na nieco bardziej skomplikowanych zasadach. Teraz wybrałem prostszy klon BRP. Mechanikę poruszę, gdy będzie ona potrzebna. Jak na razie wszystkie testy wykonuję ja. Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, bez kolorów. Dialogi piszemy kursywą. Staramy się odpisywać w terminie, który widnieje w moim podpisie pod każdym postem.

A teraz odnośnie posta - Delvyn to jedna z dzielnic biedoty, w której zlokalizowany jest wielki cmentarz komunalny. Kapłan jest definitywnie martwy i nic nie mogliście zrobić, aby temu zapobiec.

Miłego grania

PS:
Link do kart postaci w googlach. W nich będziecie mieli wszystko zapisywane i uaktualniane, więc nie ma potrzeby wpisywania czegokolwiek do panelu sesji.
 

Ostatnio edytowane przez xeper : 08-02-2018 o 22:15.
xeper jest offline