Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2007, 16:37   #1
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
[komentarze] Dorwać Sędziego!

Dobra. Komentarze są.
Od razu mam jedną sprawę do graczy. Nie chciałem już pisać w rekrutacji, ale prosiłbym o obrazki/zdjęcia przedstawiające jako tako wasze postacie. Prześlijcie mi je na pw.

EDIT:
Prawowitym właścicielem waszej furgonetki jest Jack.
Od razu chciałbym zapowiedzieć przerwę w sesji 7 lipca na dwa tygodnie.

EDIT2:
Wymagam co najmniej posta dziennie licząc od jutra. Oczywiście, że czasami może się komuś coś przytrafić i nie będzie mógł odpisać, ale nie chcę aby zdarzało się to nagminnie.
O wszelkich wyjazdach i przerwach proszę mnie powiadamiać w tym temacie lub przez pw.
Rozumiem, że są wakacje i wszyscy często gdzieś znikają więc nie będę się denerwował podczas nie odpisywania.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"

Ostatnio edytowane przez PhilipsonZuo : 26-06-2007 o 17:13.
PhilipsonZuo jest offline