Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2018, 21:23   #46
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Daichi i Marko.
- Tato – rzekła poważnie Kohaku – Obserwować można zwierzęta w dziczy, istoty się poznaje. Egzystencialzm to zjawisko odmiennego traktowania istot zależnie od ich formy egzystencji co moim zdaniem ma miejsce. A po za tym, gdybym chciała mieć bliską osobę, to bym JM=ą ci pierw przedstawiła licząc na jej pełną akceptację niezależnie od jej formy fizycznej lub stanu egzystencjalnego, a teraz wybacz, ale muszę przygotować naszą – nie dokończyła, bo tsuruchi przerwała jej Tsuruci.
- Wie pa, wypacykować się i inne głupie młodzieżowe sprawy, co nie – uśmiechała się, a Daichi wyczuł, że go kituje.
- A ja w ogóle pana bardzo szanuje – rzekł Herlam lekko zaniepokojony.
Tymczasem Szybująca spuściła głowę.
- Nie licząc tego ducha lodowej zagłady uwięzionego w ambasadzie Deski… – wymieniła popularną nazwę państwa północnych plemion wody od czasu jego zamknięcia – No są plotki, o tym jakoby Jednoki był Oni, albo wkłuł sobie oko a w oczodole umieścił portal do świata duchów, lub oko potężnego ducha! – skuliła się, Kohaku rzuciła im urażone spojrzenie.

Na posterunku Gendo uśmiechnął się.
- Ja nie wiem, czy kogoś nie udawał, ale na pewno bardzo mocno złamał kark i tego nie udaje… Chyba, bo inaczej Doktor Szept bardzo by się zdziwiła – zaśmiał się. – Zapytajcie ją szczegóły
Gdy szli do kostnicy minęli posterunkową Enkh, która właśnie przyprowadzała aresztowanego muzyka Hworanga, podstarzałego śpiewaka, który w zeszłym roku zagrał w popularnym filmie wojenny.
Szept już na nich czekała przy stole nad ciałem osiemnastoletniego mężczyzny, który wyglądał bardzo martwo. Wysoka kobieta w wieku trzydziestu lat o włosach koloru popiołu rzekła cicho
- Witajcie – powiedziała. Następnie złożyła raport. Ofiara wyskoczyła, z tego co mówiła, przez okno jednego z magazynów, albo raczej wybiegł przez nie. zmarł na miejscu, przeszukano mu kieszenie. Mężczyzna był mieszanego pochodzenia Narodu ognia i ziemi. Raczej nie pracował, nie dbał o drowie, nie stronił od soku z kaktusa i dziewczyn lub chłopaków wątpliwego zdrowia, bo miał choroby weneryczne, nosił bardzo ciebkie jak na ten region ubrania. Był zatruty jakąś trucizną
- Ten, przez którego nie kroczy pośród nas wyglądał tak – pokazała niezbyt wyraźny rysunek, ale Marko bez problemu rozpoznał oczy trupio kiego. Za to Kobarugi dostrzegł, że stopy pani doktor nie dotykały podłogi…


Aiko
Mężczyzna stanął i chwycił się za twarz teatralnie.
- Bo doszło do pomyłki i mój brat przez przypadek zamienił paczkę, w której były moje obrączki zaręczynowe z pani paczką… – rzekł ze łzami w oczach…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 11-02-2018 o 09:25.
Slan jest offline