Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2018, 21:13   #47
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Oh, to pan! - krzyknęła zachwycona Aiko - Proszę, proszę wejść - rzekła, otwierając szerzej drzwi.

- Może się pan czegoś napije? Nie mam dużo czasu, więc pana niczym innym nie poczęstuję, ale mamy razem z bratem naprawdę dobrą herbatę - stwierdziła, wchodząc z gościem do głębi mieszkania.

- Niestety, otworzyliśmy już paczkę, myślałam, że to moja kolia. Obawiam się jednak, że w środku nie ma obrączek... jest pan pewien, że nie wpadł pan na kogoś jeszcze? W każdym razie, nieważne, proszę - powiedziała, wsuwając Zhengowi w ręce pakunek - A skoro już o tym mowa, nie ma pan czasem mojej kolii? Byłaby świetnym dodatkiem do stroju, wie pan, takie wydarzenie kulturalne jest tylko raz na jakiś czas i chcę wyglądać należycie. Rozumie pan, takie kobiece potrzeby. Pana narzeczona z pewnością by mnie poparła, czyż nie? - spytała, patrząc na Dao, jakby oczekując, że wyjmie spod ubrania jej biżuterię.
 
Kaworu jest offline