Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2018, 18:10   #73
Gormogon
 
Gormogon's Avatar
 
Reputacja: 1 Gormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputację


Łysy prokurator wysłuchał dwóch gliniarzy prowadzących sprawę brutalnego morderstwa Samanthy Warnblak. Następnie gwałtownie uniósł się z krzesła.
- Mam nadzieję, że dzisiaj nie dojdzie do kolejnego morderstwa. Mam zarezerwowane dwa bilety do opery. - zrobił chwilę przerwy żeby odetchnąć głęboko i poprawić implant w uchu - A teraz prosiłbym o opuszczenie mojego gabinetu, zwykłej jadać lunch za piętnaście druga, a mam jeszcze dużo papierkowej roboty do zrobienia.

Urzędnik państwowy o haczykowatym nosie i świńskich oczkach odprowadził dwóch policjantów do drzwi swojego biura i zamykając za nimi drzwi rzucił bezpłciowym "Informować na bieżąco".

Obaj zeszli do samochodu, godzina była jeszcze w miarę wczesna.
Silnik warknął tuż po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Szybki ruch ręką uruchomił radio. Popłynęły dźwięki utworu What's Up zespołu 4 Non Blondes, a wokalistka śpiewała "And I say, hey yeah yeah, hey yeah yeah
I said hey, what's going on?
"

Chwilę później speaker o brytyjskim akcencie przejął mikrofon w nowojorskim radio.
- Już za minutę pierwsza czterdzieści pięć, a na naszej antenie będzie można usłyszeć najnowsze wiadomości. Serdecznie zapraszam, John Taylor, NYC Radio. - rozległ się charakterystyczny dźwięk rozpoczynający program informacyjny - Zaczniemy od najnowszych wieści, w nocy dokonano brutalnego morderstwa czarnoskórej kobiety. Czy to początek serii morderstw na tle rasowym? Czy powinniśmy się obawiać o sytuację w mieście? Dlaczego NYPD nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia? Więcej informacji w pełnym wydaniu o drugiej.

New York City FC zwyciężyli w meczu ligowym, federacja rozważa dopuszczenia wszczepów w profesjonalnym football'u!...

 
__________________
„Wiele pięknych pań zapłacze jutro w Petersburgu!”
Gormogon jest offline